"הדרכת הורים " מה זה?

הדרכת הורים היא תהליך בו מעבירים מידע, כלים וידע להורים על מנת לסייע להם להתמודד עם אתגרים ,להבין טוב יותר את ילדיהם ,לפתח תקשורת טובה ולהתפתח כהורים יעילים ומתמידים. 

במרכז SIMPLE מבית אינטלקט סקול אנו מציעים הדרכת הורים  הכוללת פגישת היכרות ראשונית  שבסיומה תיקבע סדרת מפגשים של  ייעוץ אישי  עם מאמן מקצועי מוסמך ומיומן שילווה ,יאזין יתמוך ויעניק לכם את מיטב הכלים לצלוח את תהליך הצמיחה שלכם כהורים ..

בנוסף המרכז מציע סדנאות, הרצאות וקורסים המתמקדים בנושאים כגון: התנהגות ילדים, ניהול זמן, ניהול כעסים, ועוד.

מי זקוק להדרכת הורים ?

הדרכת הורים עשויה להיות מועילה לכל סוג של הורה, בין אם הם חדשים בתפקידם ומחפשים כלים וידע להתמודד עם האתגרים החדשים, או אם הם יותר נסוגים ורוצים להשתפר ולפתח יכולות חדשות כהורים. גם הורים שמתמודדים עם אתגרים מיוחדים, כמו ילדים עם צרכים מיוחדים או בעיות התנהגותיות, יכולים להרוויח מהדרכת הורים שתיתן להם כלים נוספים ותמיכה בהורותם.

בכל חברה ותרבות, ישנם אתגרים ודרישות שונות שמתעוררים בהורות. כתוצאה מכך, הדרכת הורים יכולה להיות שימושית לכל הורה הרוצה להתפתח , לשם שיפור התקשורת עם ילדיו, התמודדות עם קשיים  בחיי היום יום או כל תובנה נוספת שתעצים אותו כהורה ותתרום לו ולכל המשפחה .

 

הורות היא זכות .היא גורמת לכם לגלות את הכוחות שלא ידעתם שיש לכם ולהתמודד עם הפחדים שלא ידעתם שקיימים בכם . בכל מקרה הדרך בה תדברו ותתנהגו עם ילדכם תקבע את הקול הפנימי שלהםרוצים להתייעץ?
אנחנו כאן חייגו אלינו לתיאום פגישת הכרות ראשונית ללא עלות
052-2569631

דילוג לתוכן